Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
27.02.2014 23:32 - Това искам да виждам в България!Всички заедно, да скандираме"БЪЛГАРИ ЮНАЦИ"!!!:)))
Автор: ka4ak Категория: Политика
Прочетен: 10149 Коментари: 31 Гласове:
49

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=474837 Велика вечер за БГ футбол! Цяла България ликува след спираща дъха драма на препълнения "Васил Левски" 27 февруари 2014 | 21:50 319 Twitter Велика вечер за БГ футбол! Цяла България ликува след спираща дъха драма на препълнения "Васил Левски" Лудогорец е на 1/18-финал в Лига Европа! Велико! Невероятно! Българският футбол е жив! Вижте само какво става. 37 хиляди българи бурно аплодираха "орлите" и дълго време след мача останаха на трибуните, за да засвидетелстват уважението си към българския шампион. Лудогорец изхвърли италианското страшилище Лацио от надпреварата след драматично равенство 3:3 на стадион "Васил Левски". С общ резултат 4:3 разградчани продължават напред и чакат следващото си предизвикателство. Въпреки тежкото начало на мача, възпитаниците на Стойчо Стоев показаха невероятно мъжество, дух и характер и с помощта на феновете, които не спряха да подкрепят Евробоеца успяха да изравнят резултата, независимо че губеха с 0:2. Мачът стартира доста лошо за "орлите", които допуснаха гол още в самотго начало. Първото попадение вкара Кейта Балде в първата минута след грешка на Владислав Стоянов, който не успя да изрита напред топката. Футболистът на италианския отбор се възползва по най-добрия начин и след мощен пробив успя да се разпише. Домакините сравнително бързо успяха да се съвземат от първоначалния шок. В 10-ата минута Роман Безяк отправи топовен шут, който премина встрани от вратата. В 14-ата минута Марселиньо пропусна златен шанс да изравни, пропускайки сам срещу вратаря. Бразилецът пробва да прехвърли Маркети, но опитът му се оказа неуспешен. Четири минути по-късно техничният полузащитник отново пробва късмета си, но и този път не сполучи, като силният му изстрел профуча на сантиметри от левия стълб. Втората част отново започна с попадение във вратата на българите. В 54-ата минута Переа отбеляза втори гол. След бърза контраатака футболисът на гостите бе изведен от Онази сам срещу стража Стоянов и не сбърка за 0:2. В 65-ата минута само късметът попречи на Лудогорец да се върне в мача. Безяк напредна с топката в крака и стреля, но кълбото срещна страничната греда. Две минути по-късно словенецът взриви трибуните с дежурното си попадение в Европа. Нападателят на "орлите" се разписа с удар по диагонала. В 78-ата минута Христо Златински изравни след удар отдалеч, като попадението падна с помощта на стража на Лацио, който не се намеси по най-добрия начин. В 82-ата минута Мирослав Клозе вкара за 2:3 след добавка. В 88-ата минута се случи истинско чудо и Лудогорец отново успя да изравни. Безяк отклони с глава топката към Жуниор Кишада, който вкара и прати своя отбор на 1/8-финал. ЛУДОГОРЕЦ - ЛАЦИО 3:3 0:1 Балде 1 0:2 Переа 54 1:2 Безяк 67 2:2 Златински 78 2:3 Клозе 82 3:3 Кишада 88 ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Кайсара, Мантула (84-Кишада), Моци, Минев, Ешпиньо, Златински, Александров (56-Луму), Марселиньо (77-Платини), Мисиджан, Безяк ЛАЦИО: Маркети, Сиани, Биава, Раду, Конко, Биля, Онази, Ледесма, Кандрева (64-Лулич), Балде, Переа (71-Клозе) Жълти картони: Моци, Безяк, Златински (Лудогорец) Конко, Балде (Лацио) МИНУТА ПО МИНУТА снимка: Марин Маринов, Sportal.bg

image
Велика вечер за БГ футбол! Цяла България ликува след спираща дъха драма на препълнения "Васил Левски" Лудогорец е на 1/18-финал в Лига Европа! Велико! Невероятно! Българският футбол е жив! Вижте само какво става. 37 хиляди българи бурно аплодираха "орлите" и дълго време след мача останаха на трибуните, за да засвидетелстват уважението си към българския шампион. Лудогорец изхвърли италианското страшилище Лацио от надпреварата след драматично равенство 3:3 на стадион "Васил Левски". С общ резултат 4:3 разградчани продължават напред и чакат следващото си предизвикателство.
Въпреки тежкото начало на мача, възпитаниците на Стойчо Стоев показаха невероятно мъжество, дух и характер и с помощта на феновете, които не спряха да подкрепят Евробоеца успяха да изравнят резултата, независимо че губеха с 0:2. Мачът стартира доста лошо за "орлите", които допуснаха гол още в самотго начало. Първото попадение вкара Кейта Балде в първата минута след грешка на Владислав Стоянов, който не успя да изрита напред топката. Футболистът на италианския отбор се възползва по най-добрия начин и след мощен пробив успя да се разпише. Домакините сравнително бързо успяха да се съвземат от първоначалния шок. В 10-ата минута Роман Безяк отправи топовен шут, който премина встрани от вратата. В 14-ата минута Марселиньо пропусна златен шанс да изравни, пропускайки сам срещу вратаря. Бразилецът пробва да прехвърли Маркети, но опитът му се оказа неуспешен. Четири минути по-късно техничният полузащитник отново пробва късмета си, но и този път не сполучи, като силният му изстрел профуча на сантиметри от левия стълб. Втората част отново започна с попадение във вратата на българите. В 54-ата минута Переа отбеляза втори гол. След бърза контраатака футболисът на гостите бе изведен от Онази сам срещу стража Стоянов и не сбърка за 0:2. В 65-ата минута само късметът попречи на Лудогорец да се върне в мача. Безяк напредна с топката в крака и стреля, но кълбото срещна страничната греда. Две минути по-късно словенецът взриви трибуните с дежурното си попадение в Европа. Нападателят на "орлите" се разписа с удар по диагонала. В 78-ата минута Христо Златински изравни след удар отдалеч, като попадението падна с помощта на стража на Лацио, който не се намеси по най-добрия начин. В 82-ата минута Мирослав Клозе вкара за 2:3 след добавка. В 88-ата минута се случи истинско чудо и Лудогорец отново успя да изравни. Безяк отклони с глава топката към Жуниор Кишада, който вкара и прати своя отбор на 1/8-финал.
3:3 Кишада 88
ЛУДОГОРЕЦ: Стоянов, Кайсара, Мантула (84-Кишада), Моци, Минев, Ешпиньо, Златински, Александров (56-Луму), Марселиньо (77-Платини), Мисиджан, Безяк
ЛАЦИО: Маркети, Сиани, Биава, Раду, Конко, Биля, Онази, Ледесма, Кандрева (64-Лулич), Балде, Переа (71-Клозе)
Жълти картони: Моци, Безяк, Златински (Лудогорец)
Конко, Балде (Лацио)
снимка: Марин Маринов, Sportal.bg

Прочети повече на:

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ,ПРИЯТЕЛИ И УСПЕХ!!!:)))

Бъдете ЗДРАВИ,СВОБОДНИ и с ЧЕСТ,а и ЧОВЕЦИ!:)))

Здравейте в свободната зона на Блог.бг.Обяснявам за зоната.Никога не трия коментар!Няма модерация!Единствено автора на коментара може да го махне!
ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ!
НИКОГА НЕ БИХ ПУБЛИКУВАЛ НЕЩО КОЕТО СТЕ СПОДЕЛИЛИ С МЕН НА ЛИЧНИ!

Гласувай:
49

1. getmans1 - ДА !!!
28.02.2014 00:17
Това трябва да сме, както тази вечер на стадиона, няма сини и червени, и прованс !
Има можещи, и Дай Боже винаги да са наши а когато губят, да е достойно и с чест!
цитирай
2. danailvdimitrov - което си е ,си е ...
28.02.2014 00:57
чуден "Лудогорец" и публика. Браво на момчетата!
цитирай
3. neznayko - Левскарче
28.02.2014 01:38
Виках с цяло гърло за Лудогорец през целия мач. Неудобно ми е да си призная от кой отбор съм, главно заради някакви лумпени, които още на първия мач отидоха в Италия за да подкрепят жабарите! Не одобрявам такова поведение! Ние преди всичко сме българи! Подкрепял съм даже и смъртния враг ЦСКА, когато са играли международни мачове. Дори веднъж бях със синьото шалче в тяхната агитка и естествено виках за тях... Размина ми се, защото беше доста отдавна и лумпените и в двата отбора бяха малцинство.
цитирай
4. kostadin - Не е зле но можем да го правим доста рядко!
28.02.2014 02:04
Сиурно и за такива радости ще се намерят другари ,пардон господари ,които ще си платят за да им направят запис с радостни викове.
Когато Чаушеско идва последният път в България ни закараха с рейсове на летището -взеха ни от работата - и бяхме безкрайно изумени ,когато се разнесоха мошни радостни възгласи и скандирания в чест на високият гост .По късно го гръмнаха -него или двойника му.
цитирай
5. apostapostoloff - РАЗКАЗАХМЕ ИМ ИГРАТА, СКРИХМЕ ИМ ШАЙБАТА!
28.02.2014 03:49
Ебахме им дръндара лелин!
цитирай
6. ka4ak - 1. getmans1 - ДА !!! Радо,нали за това искам,конституционните съдии в затвора!:))))
28.02.2014 08:16
getmans1 написа:

Партиите които подкрепят Правителството,сеят омраза и разединяват България!!!:(((
Националният Стадион "Васил Левски" ,показа,недвусмислено,как трябва да се държим,като БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ!!!:)))
цитирай
7. ka4ak - 2. danailvdimitrov - което си е ,си е ... Данаиле,Ние трябва да се замислим!:)))
28.02.2014 08:31
danailvdimitrov написа:

След 0-2,Публиката се обедини и вля сили на момчетата!!!:)))
цитирай
8. ka4ak - 3. neznayko - Левскарче Е.Т.чорбарче съм,но това няма значение,както и майчиния ми език!!!:)))
28.02.2014 08:48
neznayko написа:

Български гражданин съм и Стадиона показа,как трябва да се държа,като такъв!!!:)))
цитирай
9. ka4ak - 4. kostadin - Не е зле но можем да го правим доста рядко! Косьо,дъвкали сме я много пъти,тази тема!:)
28.02.2014 09:05
kostadin написа:

И Историята ни говори,че когато ножът е опрял до кокъла,нямаме пленено Българско знаме!!!:)))
Това трябва да го проумеем и Конституционните Съдии,да ги пратиме в затвора!!!:)))
цитирай
10. ka4ak - 5. apostapostoloff - РАЗКАЗАХМЕ ИМ ИГРАТА, СКРИХМЕ ИМ ШАЙБАТА! Апостоле,бий за да те уважават!:)))
28.02.2014 09:39
apostapostoloff написа:

И Григор би,току що!!!:)))
Толкова е просто,но трябва да сме ЗАЕДНО!!!:)))
НИЕ,МОЖЕМ!!!:)))
цитирай
11. kostadin - Сиурно и за такива радости ще се н...
28.02.2014 11:23
ka4ak написа:

Мислиш ли ,че хората са виновни за дългото дъвчене на една и съща дъвка?
Не е нужен отговор.
цитирай
12. ka4ak - 11. kostadin - Сиурно и за такива радости ще се н... Косьо,докато сме Хъшове,само на Маса,явно старата дъвка,ще джвакаме!?!:(((
28.02.2014 11:54

АЗ СЕ ЧУСТВАМ ВИНОВЕН,ЧЕ СЪМ ДОПУСНАЛ,ДА НИ ПРАВЯТ НА МАЛОУМНИ И ОТКРОВЕННИ НЕПРАВДИ,ДА ОБЛИЧАТ В "правова държава"!!!:((((((((((
цитирай
13. zarenkow - Господ най после си спомни
28.02.2014 11:56
за корените си. :)))
цитирай
14. ka4ak - 13. zarenkow - Господ най после си спомни ТОЙ,си ги помни!!!:)))

цитирай
16. kasnaprolet9999 - Велик мач, падна ми сърце на място. ...
28.02.2014 14:36
Велик мач, падна ми сърце на място. Де да можеше винаги така да сме единни и щастливи.
цитирай
17. bojo12345 - Да даде Господ да радваме и в бъдеще , но ...
28.02.2014 14:55
и на други , не само успехи във спорта , че на гол корем пищови не се носят!
цитирай
18. ka4ak - 15. asthfghl - :) Майна,като Копеле ще ти кажа,че си оставаш,Майна!:(
28.02.2014 16:51
asthfghl написа:
1/18-финал?

За това ли ми е поста???:(((
цитирай
19. ka4ak - 16. kasnaprolet9999 - Велик мач, падна ми сърце на място. ... Невена,виж какво каза треньора!!!:)))
28.02.2014 16:58
kasnaprolet9999 написа:

" "Ние сме провинциален отбор, но първо сме българи, а после сме Лудогорец", каза Стоев."
Толкова е просто!!!:)))
цитирай
20. ka4ak - 17. bojo12345 - Да даде Господ да радваме и в бъдеще , но ... Божо,не е до радост,а за това че сме ,ЗАЕДНО!!!:))
28.02.2014 17:01
bojo12345 написа:

ТОВА ИСКАМ ,ДА ВИ КАЖА!!!:)))
пп пищовите си ги носим,но ги размахваме,само на МАСА???!:(((
цитирай
21. zabylgarite - Зарадваха ни много!!!!!!!!!!!!!
28.02.2014 17:54
Българи сме!!!!!!!!!!!
цитирай
22. zabavnata - Не разбирам от футбол, но ме заразихте с тази еуфория.
28.02.2014 18:03
До колкото разбирам нашите момчета са били Лацио и са създали един грандиозен празник за всички българи.
Браво на орлите!!! Едно гояма БРАВО и за всички онези, които са вярвали, че нашите с нищо не отстъпват на "големите", световнопризнати отбори.
цитирай
23. ka4ak - 21. zabylgarite - Зарадваха ни много!!!!!!!!!!!!! Васо,рока ни събуди!:)))
28.02.2014 18:22
zabylgarite написа:

Прекрасно е,че Отечеството НИ,е едно!!!:)))
цитирай
24. ka4ak - 18:15 - 22. zabavnata - Не разбирам от футбол, но ме заразихте с тази еуфория. Ани,не е до футбола,нито че сме били,Лацио!:(
28.02.2014 18:24
zabavnata написа:

Просто бяхме,БЪЛГАРСКИ ГРАЖДАНИ!!!:)))
цитирай
25. kasnaprolet9999 - Велик мач, падна ми сърце на място. ...
28.02.2014 18:25

Да, гледах го и това интервю, много точно го каза, еваларка!!
цитирай
26. zabylgarite - ka4ak така е!
28.02.2014 18:36
Рока е велика музика и винаги ни държи будни!!!!!
цитирай
27. planinitenabulgaria - Страхотни бяха Лудогорци.
28.02.2014 22:56
Все едно Делян Пеевски им бе направил плана на играта. В Монтанско за такива срещи казват: Огбора ин ги бе добър, но вратярят ин ги е слаб.
цитирай
28. danailvdimitrov - а бе това е ! Отгледахме си голям отбор...който да отстранява грандове.
28.02.2014 22:59
Като едно време, когато падаха като круши Ливърпул, Нотингам, Аякс и т.н. - голям кеф!
Мислех вече,че няма да го доживея това време,даже взех да се притеснявам дали не съм ги сънувал тези работи...но ето на, не съм бил!

Може накрая и един милион да останем но още има у нас останал живец. Господ ни даде малко утешение за да знаем,че не ни е забравил!
цитирай
29. born - Не искам да добавям лъжица катран в меда, но...
28.02.2014 23:26
но колко са българските футболисти в този отбор и колко са чужденците? Доста от тях не са дори и европейци !? Все пак ЧЕСТИТА ПОБЕДА и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !