Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. noshkov
9. iw69
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. noshkov
9. iw69
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
справим ли се с наркотиците,
бъдещето е наше!
Постинги в блога от Септември, 2012 г.
15.09.2012 15:15 -
Мои коментари,от вчера,които с началото на учебната година е хубаво да се прочетат!!!
14.09 20:08 - Ето, за това Ви говоря,но ....!:(((
“04.03.2009 13:47 - на вниманието на съдиите
Автор: ka4ak Категория: Политика
“04.03.2009 13:47 - на вниманието на съдиите
Автор: ka4ak Категория: Политика
01.09.2012 13:56 -
"СТРАТЕГИЯ НА БЪЛГАРИЯ-2050 ГОДИНА",това което си дрънкам за" колекривният ум",можем ли да го задействаме?!!!
31.08 15:38 - 12. chara - ka4ak Съгласна съм Владо, ама кой да направи стратегия, план и прочие, калинките Измислил съм го!:)
chara написа:
в министерството ли ...
chara написа:
в министерството ли ...
Търсене
